Kontakt

Undrar du över något? Fyll i uppgifterna nedan så kontaktar vi dig så fort som möjligt!

Ny användare av Symetris kundsupport?

Varje investering som ett företag gör är viktig. Därför är det också viktigt att vi som leverantör erbjuder kundsupport och finns till hands för att svara på frågor.

Upptäck fördelarna med våra olika supportavtal. Välj det alternativ som passar dig och ditt företag bäst.

 

Vi erbjuder:

Ladda ner vår supportbroschyr här.

  • Tre olika servicegrader: Guld, Silver och Brons där vi garanterar svarstiden

  • Teknisk support på ditt språk (gäller danska, finska, norska, svenska och engelska)

  • Utökad support på begäranför exempelvis på-platsen support eller schemalagda teknikgenomgångar

 

Läs mer om våra supportavtal eller kontakta oss

 

 

Andreas Näsman, Sales Manager Sweden
Andreas Näsman Sales Manager Sweden E-postandreas.nasman@symetri.com Telefon+46 31 703 40 05
Leif Brink,
Leif Brink E-postLeif.Brink@symetri.com Telefon+46 651 76 04 75
Mikael Åkerlind,
Mikael Åkerlind E-postMikael.akerlind@symetri.com Telefon+46 8 704 80 14
Torbjörn Rask,
Torbjörn Rask E-postTorbjorn.Rask@symetri.com Telefon+46 243 785 61
Tony Iska,
Tony Iska E-postTony.iska@symetri.com Telefon+46 40 680 57 49
Ulf Jonsson,
Ulf Jonsson E-postulf.jonsson@symetri.com Telefon+46 651 76 04 73
Per Carlsson, Director AEC Business Unit
Per Carlsson Director AEC Business Unit E-postper.carlsson@symetri.com Telefon+46 70 295 33 10
Jasmine Larson,
Jasmine Larson E-postjasmine.larson@symetri.com Telefon+46 8 704 80 29
Tor Lundsten,
Tor Lundsten E-posttor.lundsten@symetri.com Telefon+46 8 28 41 20
Safet Iska,
Safet Iska E-postsafet.iska@symetri.com Telefon+46 40 680 57 45
Hamoun Ashrafzadeh,
Hamoun Ashrafzadeh E-posthamoun.ash@symetri.com Telefon+46 8 28 41 12
Tomas Lindgren,
Tomas Lindgren E-posttomas.lindgren@symetri.com Telefon+46 70 213 00 25
Martin Burrows,
Martin Burrows E-postmartin.burrows@symetri.com Telefon+46 70 482 88 96
Niklas Eriksson,
Niklas Eriksson E-postniklas.eriksson@symetri.com Telefon+46 21 17 25 62
Sven Bengtsson,
Sven Bengtsson E-postsven.bengtsson@symetri.com Telefon+46 40 680 57 43